Zabezpečení webových aplikací

Dle výzkumu CENZICu 96% testovaných webových aplikací v roce 2013 obsahuje alespoň jednu vážnou zranitelnost. To znamená, že téměř každá webová aplikace obsahuje zranitelnost, která může být zneužita útočníky k ohrožení webové stránky. Spolu se zranitelnosmi ve webové aplikaci mohou být take nesprávné konfigurace a zranitelnosti v prostředí aplikace, např. webserveru, proxy serveru, databázi či dokonce operačním systému.

Útočník obvykle neváhá exploitovat nedostatky, které mu mohou zpřístupnit webové aplikace nebo operační systémy, proto je zapotřebí komplexní přístup k bezpečnosti webových aplikací, aby Vaše webové stránky byly chráněny.

Naše firma poskytuje řadu služeb s cílem chránit Vaše webové stránky:

  • Audit zdrojového kódu
  • ImmuniWeb
  • Detekce a odstranění malwaru
  • Konfigurace firewallu webové aplikace (WAF)

Máme týmy bezpečnostních výzkumníků a webových vývojářů, které dokážou identifikovat zranitelnosti a dávat pokyny týkající se jejich sanace zahrnující záplatování zdrojového kódu a konfiguraci WAF nebo webového serveru. Můžeme vytvořit vlastní pravidla nebo napsat univerzální kód, který zastaví útok a ochrání webové stránky, dokud nebude opraven původní kód.

.